Servis MEA


Servis MEA a více

To je standard

Neustálá vysoká kvalita je u MEA samozřejmostí. K tomu patří i jednoduchá a rychlá montáž, spolehlivost a bezpečnost.

MEA nabízí víc a můžete od nás očekávat následující:

Blízkost zákazníkovi, kompetentní poradenství a také podpora při Vašem plánování. Naši kvalifikovaní zaměstnanci jsou vždy správnou kontaktní osobou pro Vaše dotazy.
Naším cílem je řešení Vašich problémů!

Zvláštní výrobky a individuální řešení

Díky vlastní výrobě jsme v pozici, kdy můžeme modifikovat artikly nebo vyrábět modifikované varianty našich výrobků plně dle zadání zákazníka. I při výběru výrobků, jako jsou např. navíječky, jejichž kuličková ložiska musí být naplněná speciálním mazem kvůli teplotním nebo ekologickým podmínkám, Vám nabídneme vhodné výrobky i poradenství. Jaké je možné maximální zatížení při dané rozteči zavěšení? Na tuto a mnoho dalších odpovědí od nás dostanete závazné odpovědi.

Použití z praxe

Kování posuvných bran na všech druzích dveřních a vratových systémů patří mezi nejčastější případy použití. Povinné je i použití kování při stavbě dopravních zařízení, posuvných plošin, v systémech přivádějící energie, jako nábytkové kování, kování pro skládací dveře a ve spoustě dalších oborech. Zde se prosadilo a osvědčilo díky vysoké spolehlivosti a mimořádně nízkým nákladům na údržbu. Stále více se výrobky prosazují v nových oblastech použití, pokud se jedná o kombinaci funkcionality a tvaru. Jen jeden příklad je použití posuvných okenic a stínících prvků na místo obvyklých otvíracích křídel u okenic. Význam pro uživatele/architekta má možnost využití optimálních forem, ale i praktického užitku. Právě u velkoplošných prvků odpadávají výčnělky pro okenicové/stínícími prvky,které zabírají potřebné místo. Zároveň můžete posunout okenice do libovolné polohy. Kromě toho se může moderně udělaná fasáda velmi půvabně zhodnotit díky montáži posuvných okenic.

Technické podklady

Našim zákazníkům a zpracovatelům nabízíme podrobné informace a podklady. K nim patří brutto ceníky, technické katalogy s údaji o rozměrech a pokynech pro montáž a montážní návody pro vybrané artikly.