Kvalita MEA


Kvalita a výkon je náš program

Kvalita je předpokladem pro úspěšné výrobky a spokojené zákazníky. Náš management kvality splňuje požadavky podle DIN EN ISO 9001:2000 a je podle něj také certifikovaný. Kování posuvných bran, které se vyrábíme v naší provozovně v Plzni, se podrobuje kromě všeobecné výrobní kontroly také neustálým zátěžovým testům a vše se dokumentuje. Pro zvýšení antikorozní odolnosti jsou všechny díly galvanicky pozinkovány a dodatečně chromatizovány. Pojezdové trubky se dělají také v Sendzimírovém pozinkování.

Pro dodržení konstantně vysokých kvalitativních standardů zajišťujeme kontrolu od surovin až po hotový výrobek.

Nabízíme Vám:

  • komplexní výrobní program
  • konkurenceschopné ceny a podmínky
  • vysokou kvalitu a krátké dodací lhůty
  • angažovaný tým vnitřního a vnějšího provozu
  • Vyzvěte nás!

Výkon začíná optimalizací vnitřních provozních procesů a pokračuje servisem pro naše zákazníky.

Zpracovatelé a oblasti použití

Většina zpracovatelů je z oborů dřevěných a ocelových staveb. Typickými zpracovateli kování posuvných bran jsou: tesařské podniky, stavby hal, automobilový průmysl, ocelářské stavebnictví, stájové stavebnictví, strojírenství, stavby vrat a plotů, průmyslové stavebnictví, zámečnictví.

Náš program kování posuvných vrat se používá pro manuální transport zavěšených břemen jakéhokoliv druhu. Časté oblasti použití jsou: posuvné brány a posuvná vrata, ochranné plenty, dopravní systémy, posuvné okenice, posuvné plošiny, ocelářské stavebnictví, nábytkářství a mnoho dalších.

Existuje ještě bezpočet dalších možností použití, od protipožárních ochranných vrat v loďařském průmyslu až po jištění lan v adrenalinových parcích. Použití a kreativitě se nekladou skoro žádné hranice.