Kariéra

PRACOVNÍK OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Náplň práce:

  • Kompletní servis pro zákazníky v rámci obchodního oddělení pro prodej ocelových mřížových roštů a pojezdového kování
  • Zpracování telefonických poptávek od zákazníků, nabídek zákazníkům, poradenství, příjem objednávek, zadávání zakázek do výroby, interní komunikace k realizaci zakázky apod.
  • Správa dat v SAP
  • Komunikace s ostatními odděleními (konstrukce, účtárna, atd.)
  • Obchodně administrativní podpora při prodeji (vyřizování účetně-obchodních záležitostí: dobropisy, pohledávky, fakturace, atd.)

Požadavky:

  • min. SŠ vzdělání
  • Dobré uživatelské znalosti MS Office (Word, Excel)
  • Technické myšlení (vztah k technickým produktům)
  • Zkušenosti s prodejem technických produktů vítány
  • Výhodou znalosti technické dokumentace (výkresy stavební, příp. strojní)
  • Dobrá znalost NJ nebo AJ podmínkou
  • Praxe v obchodním oddělení výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Osobnostní vlastnosti a kompetence kandidáta:

  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Příjemné a na zákazníky orientované vystupování
  • Organizační schopnosti a kreativita
  • Aktivní pracovní přístup s vlastní iniciativou
  • Samostatnost, spolehlivost, flexibilita
  • Ochota k občasným služebním cestám (veletrhy apod.)

Co Vám nabídneme?

  • stabilní zázemí zavedené firmy
  • finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem a znalostem
  • mobilní telefon
  • náborová odměna ve výši Kč 17.000,-
  • příspěvek na stravenky (hodnota stravenky Kč 115,-)
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké výhody a benefity
  • výborná dostupnost MHD

Nástup: ihned

Tato pozice je vhodná i pro absolventy SŠ/VŠ.

Zaujala Vás tato pozice, napište nám

Poslední zaměstnavatel

Nejvyšší dosažené vzdělání

Doplnění

Povolené formáty: txt , pdf , doc , docx Max. velikost 4 MB
*Takto označené položky jsou povinné
Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Zpracování osobních údajů se řídí podle aktuálně platné legislativy na ochranu osobních údajů. Souhlas je udělen společnosti - koncernu MEA group, jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti. Souhlas uděluji na dobu 1 roku ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat na personálním oddělení této společnosti.

V případě potřeby kontaktujte personální oddělení na:

Tel.: 377 494 216, 377 494 307