Kariéra

Konstruktér

Co vás čeká

Budete navrhovat nové přípravky (svařovací, upínací, manipulační atd.), případně upravovat stávající přípravky dle zadání.

Vypracovávat dokumentaci pro výrobu přípravků (Inventor, Autocad).

Zajišťovat výrobu přípravku, otestování a předání přípravku výrobnímu úseku.

Evidovat přípravky, průběžně vyhodnocovat jejich stav, zajišťovat náhradní díly, opravy a případné včasné obnovení celého přípravku.

Zpracovávat výkresy nově vyvinutých či přepracovaných výrobků (Inventor, Autocad). Spolupracovat s přípravou výroby, optimalizovat stávající výrobní výkresy.

Budete testovat komponety posuvných bran.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Vzdělání: VŠ/SŠ technického směru

Znalost konstrukčních úkolů ve strojírenství (práce s technickou dokumentací, tvorba výkresů atd.)

PC znalosti: modelování ve 2D i 3D (Autocad + Inventor výhodou), MS Office (Excel, Word, Outlook)

Jazykové znalosti: anglický nebo německý jazyk – schopnost se dobře domluvit (samostatně) v pracovní oblasti (komunikace s centrálou v Německu – s vývojem výrobků – v NJ nebo AJ), preferujeme NJ

Výhodou bude, pokud budete umět

Praktické zkušenosti z konstrukce ve strojírenském podniku (zkušený samostatný konstruktér) – ideálně od výrobců jednoúčelových strojů, výrobních linek, nástrojů apod.

Řízení auta + oprávnění sk. B (občasné cesty dodavatelům nebo na centrálu do Aichachu u Augsburgu, SRN )

Co vám můžeme nabídnout

Finanční ohodnocení odpovídá dosavadním zkušenostem a znalostem kandidáta a významu nabízené pozice a bude předmětem osobního jednání, 5 týdnů ŘD, příspěvek na stravenky, mobilní telefon

Zaujala Vás tato pozice, napište nám

Poslední zaměstnavatel

Nejvyšší dosažené vzdělání

Doplnění

Povolené formáty: txt , pdf , doc , docx Max. velikost 4 MB
*Takto označené položky jsou povinné
Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Zpracování osobních údajů se řídí podle aktuálně platné legislativy na ochranu osobních údajů. Souhlas je udělen společnosti - koncernu MEA group, jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti. Souhlas uděluji na dobu 1 roku ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat na personálním oddělení této společnosti.